nezabudni na význam výročia snp

slávnostná limitovaná edícia

Dostupná len od 27.8. do 29.8.2021

Aby sme si pripomenuli a zároveň poukázali na význam tohto dôležitého dňa v slovenskej histórii, rozhodli sme sa vydať špeciálnu limitovanú edíciu ručne vyrábaných drevených pier. Túto špeciálnu edíciu vydávame s tromi pamätnými gravírovanými sloganmi.

  • Som patriot, lebo…
  • Srdce na dlani, hlava v oblakoch
  • Povstať treba v každej dobe

Dvojkombinácia

Počas Slovenského národného povstania, ktoré začalo 29.08.1944 povstali tí najtvrdší a najodvážnejší z nás, aby bránili nielen našu nezávislosť a suverenitu, ale predovšetkým tých, ktorí sa sami ubrániť nevedeli. 

Preto sme symbolicky spojili dva unikátne silné a majestátne stromy DUB a EBEN, ktorých nádherné drevo zdobí túto nádhernú unikátnu limitovanú edíciu pier značky See-wi.

Nie je pero ako pero

Vďaka mechanike špičkového nemeckého výrobcu značky Schmidt dostali perá značky See-wi punc najvyššej svetovej kvality. Písanie týmto klenotom medzi perami je doslova pôžitkom, ktorý si vie ťažko predstaviť človek, ktorý nikdy nevyskúšal pero z tejto kategórie. Ručne miešaný atrament exkluzívne pre značku See-wi českým remeselným majstrom svojho remesla dokonale dotvára predstavu umeleckého veľmajstra Sebastiána, ktorého ručná remeselná práca a nesmierny talent stoja za výrobou každého produktu značky See-wi.

Limitovaná edícia

Predaj skončil

-46%

Jedinečné drevené pero by See-wi limitovaná edícia SNP

99.00 

Vymazať